środa, 27 marca 2013

"Pod Lubogoszczą" o Latarni i Klubie 50+

Na stronie 17 najnowszego wydania naszego lokalnego kwartalnika samorządowego "Pod Lubogoszczą", którego premiera zaplanowana jest na Wielki Piątek, znalazł się artykuł pt."Latarnia w Mszanie świeci dla seniorów" o działalności Latarni "Polski Cyfrowej Równych Szans" w Mszanie Dolnej oraz Klubu Radosnych Siątek "Dolina Marzeń".  Już teraz można zapoznać się z wersją elektroniczną pisma.
Naszych seniorów powinien również zainteresować artykuł "Spacer po zdrowie" na str.22, w którym o planowanych (prawdopodobnie w okresie letnim) bezpłatnych zajęciach Nordic Walking zorganizowanych przez Stowarzyszenie "LAMA".  Serdecznie zapraszam do czytania!


Sprostowania do artykułu "Latarnia w Mszanie świeci dla seniorów":


1. Po Świętach Wielkanocnych zajęcia komputerowe będą odbywać się w czwartki:  w Bibliotece Publicznej przy ul.Piłsudskiego 58 w godz.10-12, w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul.Sienkiewicza 2 w godz.17-19.  Dodatkowo planuję uruchomić możliwość regularnych konsultacji komputerowych dla seniorów w Świetlicy Osiedlowej os.Krakowska (ul.Starowiejska 89cd), a także zaoferować możliwość indywidualnej pomocy seniorom, którzy z różnych przyczyn nie mogą chodzić na zajęcia do Biblioteki czy Szkoły, w ich domach (w przypadku takiej potrzeby proszę o kontakt tel.510600210).


2. Na spotkania z seniorami w ramach Klubu Radosnych Siątek "Dolina Marzeń" zapraszam do Biblioteki Publicznej w każdą środę w godz.15-17 (w Salkach Katechetycznych przy ul.Jana Pawła II odbyło się dotychczas 1 spotkanie i na razie nie przewiduję kolejnych).

3. Dodatkowo Klub Radosnych Siątek "Dolina Marzeń" zaprasza seniorów na fantastyczne zajęcia gimnastyczne dla seniorów pod fachowym okiem Katarzyny Mielnikiewicz w każdą sobotę w godz.10-11 w Sali Fitness na piętrze Hali Miejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1.

Wszystkie w/w zajęcia dla seniorów (komputerowe, intelektualne, gimnastyczne, itp.) są BEZPŁATNE!  Serdecznie zapraszam!
Wszelkie aktualne informacje o zajęciach staram się umieszczać z kilkudniowym wyprzedzeniem na miejskich tablicach ogłoszeniowych.  Zawsze też można skontaktować się bezpośrednio ze mną: tel.510600210, poczta elektroniczna latarnik@latarniamszana.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz skomentować artykuł na tym blogu, to bardzo prosimy uszanuj tego bloga, jego autorów i zasady kultury internetowego piśmiennictwa zwane netykietą. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.