poniedziałek, 14 stycznia 2013

Dla niektórych był to pierwszy w życiu list elektroniczny


W miniony czwartek 10.01 spotkaliśmy się na XVII zajęciach komputerowych dla seniorów w Szkole Podstawowej nr 1.  Udział wzięło 15-tu seniorów, w tym 2-ch nowych (szczegóły oczywiście w naszej liście obecności).
Komu nie udało się założyć skrzynki pocztowej na poprzednich zajęciach miał okazję ten proces zakończyć w trakcie konsultacji przed zajęciami.  A na tych zajęciach wysłaliśmy i odebraliśmy list elektroniczny z osobistych skrzynek seniorów - dla niektórych był to pierwszy w życiu list elektroniczny!  Adres e-mail to również nasz "dowód osobisty" w sieci, więc niniejszym ogłaszam, że rzesza obywateli internetu powiększyła się o kolejne kilkanaście osób.  Gratuluję :)
A na następnych zajęciach będziemy uczyć się o plikach, ich przenoszeniu i przechowywaniu, a także o wysyłaniu ich pocztą elektroniczną. Gorąco zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz skomentować artykuł na tym blogu, to bardzo prosimy uszanuj tego bloga, jego autorów i zasady kultury internetowego piśmiennictwa zwane netykietą. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.