środa, 12 grudnia 2012

Konkurs świąteczny dla seniorów

Szczęśliwych i radosnych 
Świąt Bożego Narodzenia
i wszelakiego dostatku 
w Nowym Roku 2013
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej radosne i szczęśliwe niż dotychczas, bo będą pierwszymi Świętami po końcu Świata! :) 

Dlatego chciałbym zaproponować konkurs, którego zasady są bardzo proste - wystarczy odpowiedzieć na 2 pytania: 
1. Jesteś aktywnym seniorem, ale zarazem uczniem zapoznającym się z tajnikami obsługi komputera i internetu :) Dotychczas spotkałem się z określeniami typu "starszaki", "robaczki", ... a Ty jak chciałbyś być nazywany?
2. Co sprawiłoby, że kolejnych zajęć wyczekiwałbyś z wielką ochotą, na których czułbyś się wspaniale? Może to być związane z komputerami czy internetem, ale nie musi :)

Zapraszam seniorów do zgłaszania swoich odpowiedzi poprzez formularz internetowy: ANKIETA KONKURSOWA.

Za najciekawszy pomysł będzie nagroda!  Ale to niespodzianka.  Dla nas 13-tka jest zawsze szczęśliwa, więc aby nagroda trafiła do zwycięzcy jeszcze w przyszłym tygodniu przed Świętami, to rozstrzygnięcie nastąpi już 13.12.2012r. na wieczornych zajęciach z seniorami w Mszanie Dolnej, a wyboru dokonają obecni na tych zajęciach seniorzy w formie głosowania również poprzez ankietę internetową.

PS. Po zajęciach 13.12.2012r. okazało się, że pojawiły się błędy w trakcie głosowania - niestety nie przewidziałem, że głosowanie w jednym czasie i w jednej podsieci może spowodować błędne naliczanie głosów.  Przesuwam więc termin rozstrzygnięcia na następne zajęcia 20.12.2012r., tak więc można jeszcze zgłaszać swoje propozycje do konkursu poprzez ANKIETĘ KONKURSOWĄ.  Dotychczas zgłoszone propozycje wyświetlone są w kolumnie na prawej stronie naszego bloga.  Dziękuję za wyrozumiałość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz skomentować artykuł na tym blogu, to bardzo prosimy uszanuj tego bloga, jego autorów i zasady kultury internetowego piśmiennictwa zwane netykietą. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.