wtorek, 26 lutego 2013

Interesująca propozycja dla pragnących działać prospołecznie w środowisku seniorów

Dzisiaj otrzymałem interesującego maila od koleżanki działającej w Stowarzyszeniu "Lama".  Zawierał on ogłoszenie o naborze do projektu "Łącznicy 3 Wieku".  Skierowany jest on do liderów NGO (czyli organizacji pozarządowych), ale i nie tylko - mogą w nim uczestniczyć również osoby mające wolę i chęć do działania w organizacjach pozarządowych o profilu pro-senioralnym!
Jest to nowatorski projekt dla małopolski, w którym chętni mogą uczestniczyć nieodpłatnie w 70 godz. warsztatów (rola seniorów w życiu społecznym, komputerowe i internetowe ABC, coaching-jak zostać dobrym trenerem, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, dobre praktyki obywatelskie w Europie, ...).  Uczestnicy otrzymają wsparcie finansowe, pomoc logistyczną, a po zakończeniu certyfikat instruktora.
Chętnie skorzystałbym osobiście z tej propozycji, gdyby nie mały szczegół... projekt skierowany jest do osób po 50-tym roku życia, czyli między innymi do "naszych" Radosnych Siątek :)  Bardzo zachęcam Was do rozważenia tej propozycji, bo naprawdę warto.  Chętnie pomogę w przygotowaniu zgłoszenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz skomentować artykuł na tym blogu, to bardzo prosimy uszanuj tego bloga, jego autorów i zasady kultury internetowego piśmiennictwa zwane netykietą. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.